Sbírka skončila, podpora nás mile překvapila!

25. 06. 2023

Donio po devadesáti dnech v minulém týdnu ukončilo sbírku na tisk Zelenečského časopisu. Sbírku, kterou jsme zahájili 22. března po neúspěšné žádosti o obecní grant. A její výsledek nás v mnohém překvapil. Další existenci časopisu menší či větší částkou podpořilo 48 přispěvovatelů. To je počet, kterého si v dnešní době hyperinflace a téměř nekontrolovatelného růstu cen musíme vážit dvojnásob.

Peníze ze sbírky  jsou už na našem transparentním účtu č. 2602504571/2010. Ten už teď bude trvale k nahlédnutí na webové verzi časopisu. Můžete tak sledovat, jak s penězi ze sbírky nakládáme. Financovat z ní budeme jen grafiku a tisk nových čísel. Pokud chcete, symbolickým příspěvkem zde můžete podpořit i naši práci. Nicméně časopis stále zůstane neziskovým projektem.

Výsledek sbírky na Donio.cz

Od Donia už jsme získali také seznam všech 48 dárců, kterým MOC DĚKUJEME! Vaši podporu bereme jako velký závazek a máme radost, že Vám budoucnost časopisu není lhostejná. Poděkování bychom na tomto místě rádi vyjádřili i těm, kterým se nepodařilo úspěšně projít celým procesem na Donio nebo platební bránou, která občas trochu zlobila. Podpořit nás můžete i nadále, zasláním libovolného sponzorského příspěvku rovnou na číslo našeho transparentním účtu.

Pro naše dárce už připravujeme vybrané dárky a osobní poděkování. Jako první přijdou zelenečské pohlednice. Chystáme celou sadu, ze kterých si budete moci vybrat pro Vás ty nejhezčí. Kalendář Zelenče bude hotový na podzim. Ale hlavně už sbíráme náměty na další čísla našeho Zelenečského časopisu. Pojďte jej psát s námi!

Simona a Ondřej Kopovi

Sdílet článek

 

 

 

Nové číslo – září 2023

Jak časopis podpořit

Chcete podpořit naši práci? Pomozte na svět novým tištěným číslům! Přispět můžete přímo na náš transparentní účet, ze kterého financujeme výhradně tisk a grafiku nových vydání,

Příspěvek v libovolné výši můžete poslat:
👉 převodem na účet u Fio banky č. 2602504571/2010
👉 nebo prostřednictvím QR platby z vaší mobilní aplikace.

Děkujeme!

Novinky na síti