Svémky Open Air zvou na rozloučení se školou

20. 06. 2022

Školní rok se blíží do finále. Rozloučit se s ním můžete tuto sobotu na Svémkách Open Air 2022 ve Svémyslicích. Na malé i velké čekají workshopy a hlavně koncerty pod širým nebem.

Svémky Open Air chtějí na konci školního roku propojit Zeleneč a Svémyslice. Obce, které k sobě mají blízko nejen kvůli společné škole. Ostatně zelenečská škola se podílí na organizaci programu. „S panem starostou jsme měli společnou myšlenku –⁠ propojit naše dvě obce. Do zařizování a organizování se zapojila také naše škola, pan ředitel a řada dalších skvělých lidi. Chceme, aby lidé trávili sobotní odpoledne a večer v příjemné atmosféře, při dobré hudbě a dobrém jídle a pití,“ dodává pro Zelenečský časopis jeden z organizátorů Pavel Jireš.

Program je rozdělen na dvě části. Odpoledne bude patřit workshopům, tvůrčím dílnám a třeba bubnování na africké bubny. Na tento program navazují koncerty. „Na úvod vystoupí paní učitelka Jirešová s pásmem písní prvňáčků, které doplnily hvězdy ze 4. B. Pak už nastupuje Jakub Ondra, muzikant Láska, skupiny Maxim Turbulenc a na závěr Klasickej postup. Celým dnem nás provede skvělý moderátor a herec Vojta Efler,“ doplňuje Pavel Jireš.

Jídlo a pití je slibováno za lidové ceny. Vstupné na celý program je dobrovolné. Z jeho výtěžku budou financovány relaxační zóny ve škole.

Ondřej Kopa

Sdílet článek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nové číslo – září 2023

Jak časopis podpořit

Chcete podpořit naši práci? Pomozte na svět novým tištěným číslům! Přispět můžete přímo na náš transparentní účet, ze kterého financujeme výhradně tisk a grafiku nových vydání,

Příspěvek v libovolné výši můžete poslat:
👉 převodem na účet u Fio banky č. 2602504571/2010
👉 nebo prostřednictvím QR platby z vaší mobilní aplikace.

Děkujeme!

Novinky na síti

AKCE & UDÁLOSTI

Pořádáte kulturní nebo sportovní akci? Vaši pozvánku rádi zveřejníme!
Pište na redakce@zelenecskycasopis.eu